Brak produktów w koszyku.

Puzzlodieta

Pakiet wszystkich jadłospisów

Pakiet wszystkich jadłospisów

Czyli zgarnij wszystko! Zachęcam do sprawdzenia podstrony, na której znajdziesz wszystkie informacje. Zawiera pakiet jadłospisów foodprepowych, czyli Foodprep I (10-dniowy jadłospis) i Foodprep II (14-dniowy jadłospis) oraz pakiet jadłospisów jesienno-zimowych (aż 28 dni jadłospisu). Co ważne: posiłki się nie powtarzają! Wszystkie przepisy zawierają listę składników (produkty są ogólnodostępne, więc jadłospis z powodzeniem mogą stosować osoby mieszkające za granicą) oraz dokładny opis przygotowania wraz z przyprawami.Co więcej: każdy ma podaną kaloryczność oraz rozkład makroskładników. Do listy „nie utrudniania sobie życia” dopisujemy również wykorzystanie produktów gotowych i produktów rekreacyjnych. Wszystko po to, żeby dieta nie opierała się na zakazach i restrykcjach!

W jadłospisach znajdziesz zarówno posiłki słodkie, czekoladę, jak i produkty gotowe. Dostajesz także wskazówki, zamienniki oraz rozpiskę przygotowania (checklisty), która krok po kroku poprowadzi Cię przez cały proces. Wszystko po to, żeby były dla Ciebie wsparciem i odciążeniem. Jadłospis po delikatnych modyfikacjach może być stosowany przez osoby chorujące na Hashimoto oraz zmagające się z insulinoopornością.

W pakiecie otrzymasz również dodatkowy e-book, gdzie znajdziesz zarówno inspiracje do korzystania z jadłospisu, jak i ciekawostki merytoryczne od nas obu. Część merytoryczna Moniki, czyli nauka dotycząca produktów i przygotowania – zrozumiesz, dlaczego dany produkt jest w diecie oraz część merytoryczną Pauli, czyli omówienie foodprepa, przechowywanie w lodówce oraz wskazówki i korzyści płynące z odpowiedniego przechowywania żywności.

WAŻNE: e-booki są w formacie PDF. Dostaniesz je od razu po zakupie. Sprawdź proszę poprawność adresu email – to na niego będą przesłane. Z racji tego, że trochę „ważą” upewnij się, że masz dobre połączenie z Internetem przed rozpoczęciem pobierania.

Uwaga!
Pamiętaj, że ta dieta nie jest dobierana indywidualnie, dlatego w przypadku chorób współtowarzyszących, alergii, zwiększonego zapotrzebowania na niektóre składniki, najlepiej skorzystać z konsultacji indywidualnej. Diety zawierają gluten, nabiał, jajka, orzechy i inne alergeny. Nie polecamy go osobom z problemami jelitowymi. Wegedania obfitują w FODMAP, które mogą pogorszyć objawy ze strony układu pokarmowego u osób z zespołem jelita drażliwego czy SIBO.

Puzzlodietowy pakiet!

Puzzlodietowy pakiet!

Puzzlodieta, czyli Twój pomocnik w drodze do jedzenia intuicyjnego w oparciu o edukację żywieniową i elastyczność w diecie.

Pozwoli Ci zrozumieć zdrowe odżywianie, wzbogacić swoją dietę w odżywcze posiłki, jak również rozwieje wątpliwości co do kalorii oraz makroskładników. Dzięki niej poznasz swoją porcję, nauczysz się odpowiednio komponować elastyczny jadłospis bez frustracji i samodzielnego liczenia kalorii, jak również będziesz wiedzieć jakim produktem i w jaki sposób dodać makroskładnik, żeby zbilansować posiłek. Kiedy nauczysz się z nią pracować, zaczniesz dowolnie wymieniać składniki i dobierać własne dodatki – również w przepisach w niej zawartych.

Jeśli czujesz, że Twoja relacja ze słodyczami czy żywnością rekreacyjną (czy przetworzoną) jest dla Ciebie trudna, czujesz się zagubiona lub sfrustrowana, a w głowie pojawia Ci się pomysł na kolejne wyzwanie „bez słodyczy”, to ten workbook jest dla Ciebie. Słodki Puzzel zawiera część merytoryczną, z której zrozumiesz dlaczego sięgasz po słodycze i dlaczego nie potrafisz ich sobie odmówić. Dzięki niemu odzyskasz na nimi kontrolę, bo przestaną być dla Ciebie opatrunkiem, odpowiedzią na odczuwane emocje czy sposobem na odreagowanie napięcia. Dzięki narzędziom zawartym w e-booku, dzięki odzyskasz decyzyjność i poczucie sprawczości. Możesz mieć dobrą relację ze słodyczami, a co więcej ich jedzenie może Ci sprawiać przyjemność! ;)

Znajdziesz w nim również 16 przepisów na zdrowe, zbilansowane i pyszne ciasta oraz desery. Każdy z nich został rozpisany na maksymalnie 3 porcje. Przy przepisach znajdziesz wskazówki, jeśli chodzi o ich przygotowanie oraz modyfikację.

Jedna baza, wiele możliwości! W e-booku znajdziesz po 7 propozycji śniadań, II śniadań/lunchów, obiadów i kolacji. Puzzlodieta jest wersją całoroczną, a więc nie wyklucza żadnej grupy produktów. Przepisy są skomponowane z ogólnodostępnych produktów, znajdziesz przy nich wskazówki oraz zamienniki. Nie są natomiast czasochłonne ani skomplikowane. Moim zadaniem było ułatwienie Ci życia, a nie jego dodatkowe utrudnienie.

Słodki Puzzel, czyli instrukcja jedzenia słodyczy. Problemem nie jest jedzenie słodyczy. Problemem jest, to dlaczego je jesz.

WAŻNE: e-booki są w formacie PDF. Dostaniesz je od razu po zakupie. Sprawdź proszę poprawność adresu email – to na niego będą przesłane. Z racji tego, że trochę „ważą” upewnij się, że masz dobre połączenie z Internetem przed rozpoczęciem pobierania.

Puzzlodieta – Słodki Puzzel

Puzzlodieta – Słodki Puzzel

Problemem nie jest jedzenie słodyczy. Problemem jest, to dlaczego je jesz.

Jeśli czujesz, że Twoja relacja ze słodyczami czy żywnością rekreacyjną (czy przetworzoną) jest dla Ciebie trudna, czujesz się zagubiona lub sfrustrowana, a w głowie pojawia Ci się pomysł na kolejne wyzwanie „bez słodyczy”, to ten workbook jest dla Ciebie. Słodki Puzzel zawiera część merytoryczną, z której zrozumiesz dlaczego sięgasz po słodycze i dlaczego nie potrafisz ich sobie odmówić. Dzięki niemu odzyskasz na nimi kontrolę, bo przestaną być dla Ciebie opatrunkiem, odpowiedzią na odczuwane emocje czy sposobem na odreagowanie napięcia. Dzięki narzędziom zawartym w e-booku, dzięki odzyskasz decyzyjność i poczucie sprawczości. Możesz mieć dobrą relację ze słodyczami, a co więcej ich jedzenie może Ci sprawiać przyjemność! 

Znajdziesz w nim również 16 przepisów na zdrowe, zbilansowane i pyszne ciasta oraz desery. Każdy z nich został rozpisany na maksymalnie 3 porcje. Przy przepisach znajdziesz wskazówki, jeśli chodzi o ich przygotowanie oraz modyfikację.

WAŻNE: Słodki Puzzel jest w formacie PDF. Dostaniesz go od razu po zakupie. Sprawdź proszę poprawność adresu email – to na niego będzie przesłany. Z racji tego, że trochę „waży” upewnij się, że masz dobre połączenie z Internetem przed rozpoczęciem pobierania.

Puzzlodieta – edycja całoroczna

Puzzlodieta – edycja całoroczna

Twój pomocnik w drodze do jedzenia intuicyjnego w oparciu o edukację żywieniową i elastyczność w diecie.

Puzzlodieta pozwoli Ci zrozumieć zdrowe odżywianie, wzbogacić swoją dietę w odżywcze posiłki, jak również rozwieje wątpliwości co do kalorii oraz makroskładników. Dzięki niej poznasz swoją porcję, nauczysz się odpowiednio komponować elastyczny jadłospis bez frustracji i samodzielnego liczenia kalorii, jak również będziesz wiedzieć jakim produktem i w jaki sposób dodać makroskładnik, żeby zbilansować posiłek. Kiedy nauczysz się z nią pracować, zaczniesz dowolnie wymieniać składniki i dobierać własne dodatki – również w przepisach w niej zawartych.

Jedna baza, wiele możliwości! W e-booku znajdziesz po 7 propozycji śniadań, II śniadań/lunchów, obiadów i kolacji. Puzzlodieta jest wersją całoroczną, a więc nie wyklucza żadnej grupy produktów. Przepisy są skomponowane z ogólnodostępnych produktów, znajdziesz przy nich wskazówki oraz zamienniki. Nie są natomiast czasochłonne ani skomplikowane. Moim zadaniem było ułatwienie Ci życia, a nie jego dodatkowe utrudnienie.

WAŻNE: Puzzlodieta jest w formacie PDF. Dostaniesz ją od razu po zakupie. Sprawdź proszę poprawność adresu email – to na niego będzie przesłany. Z racji tego, że trochę „waży” upewnij się, że masz dobre połączenie z Internetem przed rozpoczęciem pobierania.